Valtický atletický halový osmiboj již počtvrté.

Dne

Valtický atletický halový osmiboj již počtvrté..
Valtice-Mikulovská. Ve středu 5.února proběhl již 4.ročník našeho VAHO (Valtického atletického halového osmiboje).I přes chřipkové epidemie se nám tuto událost podařilo uspořádat v plánovaném termínu. Tentokráte pouze v počtu tří škol (ZŠ VALTICE, ZŠ LEDNICE a ZŠ BŘECLAV NA VALTICKÉ). Ten největší pohár za vítězné družstvo si odvezla ZŠ Lednice, druhý byl tým Valtice A, třetí Břeclav Na Valtické a čtvrtý Valtice B.
Pozitivní ohlasy na tuto akci z řad dětí i učitelů mne velice potěšili a věřím, že si všichni všestranné sportovní dopoledne náramně užili.
Rád bych touto cestou poděkoval paní učitelce Dvořáčkové za zajištění škol, dále žákům 9.třídy, kteří se na akci podíleli jako rozhodčí, paní Veronice Zapletalové při fotodokumentaci a výpomoci při psaní diplomů a v neposlední řadě panu správci, který následně musel dát plochu haly (po odlepení samolepících pásek a vyleštění podlahy) do pořádku.


R. Paulík - učitel TV

 

 

Foto i s výsledky níže v odkazu

 

https://www.facebook.com/ZSValtice/posts/950597385334598?notif_id=1581018842095641&notif_t=page_post_reaction