UZAVŘENÍ ŠKOLY OD 11.BŘEZNA 2020 DO ODVOLÁNÍ

Dne

UZAVŘENÍ ŠKOLY OD 11.BŘEZNA 2020 DO ODVOLÁNÍ

Vážení rodiče a žáci,

dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR a nařízení Vlády ČR platí s účinností od 11. 3. 2020 zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole.

Toto mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID – 19 způsobené novým koronavirem. Zákaz platí i pro školní družinu a jídelnu. Vařit se bude pouze pro cizí strávníky a mateřskou školu. Pozastavuje se činnost zájmových kroužků školy a ruší se veškeré školní akce včetně sběrového odpoledne 18. 3. 2020.

Tyto pokyny platí do odvolání. O nových informacích v souvislosti se zavřením školy vás budeme informovat prostřednictvím elektronické žákovské knížky a na webových stránkách školy.

 

Mgr. Markéta Nedělová

ředitelka školy